Ginny a Malfoy Nešťastná láska epilog

21. května 2007 v 18:35 |  Harry Potter

GINNY AND DRACO ( neštastná láska ) EPILOG

EPILOG

"Tento rok byl vskutku tragický. Ztratili jsme mnoho studentů, profesorů, přátel a milovaných osob. Ač se teď věci zdají být chmurné, nový život je na obzoru. Měli bychom přestat nosit smutek z jejich smrti a slavit jejich životy. Oni už tu nejsou, ale vzpomínky na ně budou navždy přežívat v našich srdcích. A zatímco my na ně budeme vzpomínat, měli bychom jim dát naše díky. Jejich oběti nám pomohli pro jasnější budoucnost.
Voldemort je mrtvý a nikdy se už nevrátí. Měli bychom se těšit z toho, že žijeme a budeme žít dál beze strachu z války a ze zlé smrti. Musíme žít dál, protože život je plný překvapení a dalších nových dobrodružství..."
Jak Brumbál mluvil, prohlížel si zbývající studenty, kteří už nebyli rozsazeni u kolejních stolů, ale smísili se navzájem. Zmijozelští seděli s havraspárskými, mrzimorští s nebelvírskými, havraspárští s mrzimorskými a dokonce i nebelvírští se zmijozelskými studenty. Nikdo se nikomu nestranil a bez ohledu na krev a postavení se nakonec všichni bradavičtí studenti sjednotili. Nyní si prohlíželi Velkou síň zaplavenou ranními paprsky slunečního světla.
Byl tu nový den. Nový začátek.
Když to Ginny z povzdálí vše sledovala, cítila, jak ji někdo obejmul okolo ramen.
"Chtěl bych, abys byla i přes to všechno šťastná, Ginny. Slibuji, že se o to budu ze všech sil snažit, ale nikdy v budoucnu na to vše nezapomeneme."
Ginny se o Harryho opřela. Z jeho hlasu zazněla bolest i ze Siriusovi smrti a když se na ni podíval, zjistil, že mu porozuměla.
"Život vždy není takový, jaký se zdá a nejlepší, co můžeme udělat, je žít s kartami, které nám rozdal..."
"Děkuju Harry..." řekla, pohodlněji se otočila v jeho náruči a pohlédla na Rona s Hermionou, kteří seděli proti nim.
Věděla, že to bude trvat dlouho, ale bolest nakonec odejde a vše co zůstane, budou jen šťastné vzpomínky na muže, kterého nakonec z celého srdce milovala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama