Ginny a Malfoy Nešťastná láska 3

21. května 2007 v 14:53 |  Harry Potter

GINNY AND DRACO ( neštastná láska ) 3

3.NEOČEKÁVANÉ OBJETÍ

Ginny stála v poli, které bylo celé pokryté mlhou. Byla chladná noc a studený vánek jí trochu profoukl skrz její červené famfrpálové kolejní šaty skoro až na kost. Zachvěla se, ale šla směrem k Zapovězenému lesu, odkud mohla slyšet výkřiky a vřavu války.
Tichý hlásek v hlavě jí našeptával, aby tam nechodila, ale ona věděla, že musí chránit své bratry, Harryho a Hermionu. Její smysl po povinnost a oddanost ji nutila jít až do té doby, dokud se neocitla na okraji bitvy. Věděla, že tam bojuje prakticky každý.
Náhle přišlo směrem k ní stvoření zahalené od hlavy až k patě v černém hábitu, zamířilo na ní hůlku a vyslovilo smrtící kletbu. Giny byla v tu chvíli úplně zmrazená na místě až do té doby, než směrem dolů slétl stříbrný drak a odnesl ji pryč z boje ve chvíli, kdy se jí málem dotkl zelený paprsek světla.
Drak letěl stále výše a výše, pryč směrem z boje. Věděla, že ji vzal daleko do jiné země, když přistáli na tmavé louce. Jak Ginny sklouzla z draka, náhle se před ní objevil Lucius Malfoy s hůlkou v ruce a poslední co slyšela bylo "Avada Kedavra".


Sotva Ginny usnula, probudila se s očima plnýma zmatku a hrůzy. Ona jen snila…to bylo vše.
Tak proč se ale tak strašně bála? Z nějakého nevysvětlitelného důvodu si pořád dokola říkala, že to byl jen sen, ale nechtěla tomu moc věřit.
Podívala se na hodiny a uvědomila si, že byl skoro čas vstát a už se ani neobtěžovala si jít znovu lehnout. První hodinu měla mít věštění, a tak vylezla z postele a oblékla se.
Všechny její spolubydlící ještě stále tvrdě spaly, a tak pomalu a tiše vylezla z ložnice. Sešla do společenské místnosti a chtěla jít právě dolů na snídani, když na ní najednou někdo zavolal. Otočila se a uviděla Hermionu, Rona a Harryho sedící v jejich oblíbených křeslech u krbu, jak se na ní usmívají.
"Chtěla jsem jít dolů na snídani, než půjdu na hodinu věštění," řekla jim s úsměvem.
"Fajn, tak v tom případě se k tobě určitě připojíme," usmál se na ni Harry a spolu s Ronem a Hermionou vstali. Vyšli ven na chodbu a šli směrem dolů k síni. Ron a Hermiona šli vedle sebe s Harrym v patách. Zřejmě Ginny asi něco ušlo, jelikož po chvíli zjistila, že se ti dva drží společně za ruku. Pohlédla směrem k Harrymu s otázkou v očích.
"Oni spolu začali chodit včera v noci. Ron už to totiž nevydržel a řekl jí, co k ní cítí." vysvětlil jí Harry.
"Jsem to hned věděla," usmívala si Ginny když pozorovala svého nad míru šťastného bratra, "že ji má rád víc než jen kamarádku. Byla bych s tím něco dělala, ale oba trvali na tom, že nesmím říct tomu druhému ani slovo. Hermoiona mi říkala, že byl Ron strašně okouzlují při té nehodě minulé léto. Já to vždycky věděla, že se dají dohromady…Ha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama